Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudjam hogy milyen az...

Hogyan tudjam hogy milyen az XBOX 360-om?

Figyelt kérdés
Eddig semmi probléma nem volt, elvileg kivan chippelve. 16Gb pendrive-ról töltök fel xboxra játékokat. GTA 5-öl a New Orderig mindent letöltött semmi baj nem volt. Amikor lekartam viszont tölteni a WatchDogs-t vagy a FarCry4-et (főleg ezt) azt irja hogy probáljam ujratelepiteni mert vmi probléma volt és az segithet. Hát akárhányszor akarom újratelepíteni ugyanezt irja folyamatosan. Láttam hogy vannak ilyen Reset Glitch Hack (RNG), és ennek van vmi köze hozzá? Valaki magyarázza el mit csináljak hogy tudjak játszani mert nagy Far Cry rajongó vagyok.

2016. okt. 29. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan nagy Far Cry rajongó lennél, megvennéd eredetiben.
2016. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom megvenni, mivel még azelött volt kichippelve még mielött kijött a játék és a hugóm meg szépen eltörte a lemezlejátszót. Érdekes módon a többi farcry megy rajta. De valami értelmes választ vártam volna. ^^
2016. okt. 29. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akkora fan lennél pcn tolnád 4k ban és megvennéd.Amugy nem érteka xbox okhoz, de ha felmásolt fájlt akarod telepíteni, és akor írja, vagy ha a pendrive ról telepítesz és úgy szar egy pendrive formázás talán segíthet.
2016. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen most megnézem hogy formáljam át fat32-re az usb-m, már minden megvan csak nem akarja érzékelni a pendriveot. A gépemen meg azért nem töltöm le mert örülök hogy megy rajta a League of Legends 120 fps-el...
2016. nov. 2. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!