Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraktam egy gépet indításk...

Összeraktam egy gépet indításkor 3 sípszó fogad mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
valami memóriahibát olvastam, de cserélgettem őket akkor sem lett jó . próbáltam másik rammal is de úgyis ez a hiba. Amikor csavaroztam be az alaplapot akkor az egyiknél kicsit erősen meghúztam az lehet baj?
2016. okt. 29. 14:23
 1/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nem igazán lehet probléma. Esetleg próbáld meg vga nélkül, igazítsd meg a procit stb.
2016. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban kéne fülelni, ez olyan, mint a morse kód. Két hosszú egy rövid nem ugyanaz, mint két rövid egy hosszú. Füleld ki, hogy pontosan micsoda, majd a BIOS gyártójának a beep kódjait keresd ki, és néz meg.


Ha továbbra is memóriahiba, és minden memóriával ugyanaz, akkor a slot lehet sérült, vagy az alaplapon az oda vezető áramkörök.

2016. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
teljesen új minden benne. 3 ugyanolyat sípol nemtudom hogy rövid vagy hosszu de szerintem rövid. AMI bios-a van
2016. okt. 29. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:

gyártó kéne, gigabyte, msi, asus stb. Csak úgy tudod megnézni a kódot.

pl:

[link]

2016. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
asrock b85m pro3. azt irja hogy a 1333/1600 mhz ramot támogat az lehet baj ha nagyobb van benne?
2016. okt. 29. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Az könnyen lehet. Nem hinném hogy véletlenül adják meg hogy mit támogat. A három síp az az hogy nem lát memóriát.
2016. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem lehetne baj, hogy magasabb a RAM(ok) órajele, mivel ha 1600 MHz a max akkor arra az órajelre le kellene vennie a lapnak automatikusan.


[link]


Innét letöltöd a használati útmutatót, és kikeresed belőle a BIOS hibajelzések közül azt ami neked van.

2016. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!