Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minél nagyobb egy fejhallgatón...

Minél nagyobb egy fejhallgatónak a frekvencia átvitele annál jobb a hangzás?

Figyelt kérdés

Sony MDR-Z1R

Sennheiser HD-800

Pioneer SE-MASTER1


ezek a legjobb fejhallgatók?



2016. okt. 29. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden más érték azonos, akkor a nagyobb frekvenciaátvitel jobb minőséget eredmènyez. :)
2016. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem, az csak egy gyári paraméter. Egy 500 lóerős autó is lehet fapados szar, meg egy 100 lóerős is extra kényelmes.

Fejhallgatót vagy hallgatunk és úgy vesszük meg vagy neten teszteket olvasunk róla.

A frekvenciaátvitel kalap szart se mond meg, kb. mindegyikre az van írva 20-20000 Hz vagy kicsit más...

2016. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A frekvencia átvitel csak 20hz-20khz ig fontos, azt meg szinte minden fejhallgató tudja.Ugyanis az emberi fül csak a 20hz feletti és a 20khz alatti hangokat hallja, szóval nincsen semmi jelentősége.Marketing szöveg az egész.Evvel a HighRes el hülyítik az embereket, miközben ennek semmi értelme, mert nem is hallja az emberi fül.Szerintem ne a frekvenciát figyeld, hanem hallgasd meg a hangját.Amúgy most vitettem vissza egy sony MDR Z7 et, mert nem szólt jól, szóval szerintem azt ne is vegyél, bár neked lehet, hogy tetszik.
2018. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!