Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szóval hogy ha xbox one-hoz...

Szóval hogy ha xbox one-hoz veszek egy pc-s kűlső hdd-t akkor kompatibilisek-e vagy nem?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom az előző két válaszol miről beszél, de bármilyen

- USB 3.0-ás csatlakozású

- sata

- legalább 5400rpmes

- legalább 256GBos

merevlemez (HDD) vagy SSD használható az Xbox Onehoz mint külső adathordozó a játékok számára. A gép meg fogja formázni első behelyezéskor a lemezt az Xbox számára. Másra nem is lesz használható csak ha leformázod PCn.


Minden egyéb adathordozót ami nem tud ennyit, csak médialejátszásra fogad be a gép. Külső merevlemezről ha gyorsabb mint 5400rpm-es (7200 a másik elterjedt típus, vagy SSD ami azonnali olvasású, de drága) másodpercekkel gyorsabban tölti a játékokat be. Igazából viszont a játékok kialakítása miatt nagyon feltűnő különbség csak szabad világú játékoknál van (GTA, Fallout, Just Cause stb)

2016. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. okt. 31. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első kettő válaszoló azért mondja hogy nem, mert már próbálta.


Nekem xbox 360-hoz volt alkalmam megpróbálni 500GB-os HDD-t akárhogyan formáztammax 16 GB-t látott.

2016. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Xbox 360nak nem sok köze van az One lemezkezeléséhez, de egyébként eredetileg csak 16GBig támogatta a merevlemezeket és maximum kettőt. Ezt később updatelték maximum 2000Gbosra eszközönként. Ez a frissítés az egyik legutolsó rendszerfrissítésben volt több mint egy évvel ezelőtt. Ha nem warezos a géped akkor netre kötve bármikor le tudod frissíteni.


Xbox One pedig kezeli a külső lemezeket amiket írtam. Itt van előttem a gép rádugva a HDD róla fut a játék. Ennél egyértelműbben nem tudom levezetni, hogy ez első két hozzászólónak gőze sincs miről beszél.

2016. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!