Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek azok az egértípusok,...

Melyek azok az egértípusok, amelyek alacsony érzékenységen is tudják kezelni a nagyon gyors mozgatást FPS játékban? És kb. milyen árkategóriában érhetők el?

Figyelt kérdés
Konkrétan ez a CS-ben okoz problémát nekem. Nagyon alacsony egér érzékenységen játszom, mert csak így tudom a precízebb célzásokat bevenni, ez viszont probléma, ha nagyobbat kell fordulni. Ha nagyobbat rántok vele, egész egyszerűen belassul, és egy normál, folyamatos mozgást produkál. Ez úgy néz ki nálam, hogy Windowson belül az egércsúszka 4-en van, játékon belül meg 1.5-ös, valamint az egérmozgás simítása mindenütt ki van kapcsolva teljesen. Sokat olvastam erről, és arra utalnak, hogy az olcsóbb egereknek rossz a szenzora. Nos ez lehetséges, mivel ez egy legolcsóbb egér, ami nekem van (típusát ne kérdezzétek). De ha már vennék újat, akkor nem szeretnék úgy járni, hogy szép is, jó is, magas DPI szám, csak éppen ugyanúgy nem kezelné a gyorsabb mozgatást, mert akkor számomra értelmetlen volt az egész. Annyit tudok, hogy az enyémnek 400 körüli a DPI-je, és USB-s, meg 125Hz-en üzemel. 1k -ba került kb.

2016. okt. 31. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Genius maurus gx-em van Avago a3090-es szenzorral ( [link] Nem egy mai darab, de ebben az árkategóriában szerintem nem találsz sokkal jobbat. Én is alacsony érzékenységen használom, és nagyon pontosan működik. Egyedül a formájával lehet bajod, mert elég kicsi egér. Árukeresőn már 7000 forint körül van.
2016. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Corsair M65, Logitech G303, Razer Deathadder, Steelseries Rival 300. Ezek mind tökéletes egerek, de sajnos az áruk is megvan. Én egy g302-őt használok cshez és lolhoz. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve (5ezerért sikerült vennem újonnan :D)
2016. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Íme a (közel) tökéletes egerek listája:

[link]

2016. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!