Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10: fel ismeri a...

Windows 10: fel ismeri a videókártyát de a játékok valamiért nem. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fel van telepítve a videókártyám, de a játékok amit telepítek tökmindegy mit, nem ismeri fel, vajon miért? ki is írja hogy nem talál videókártyát... Aida64 program szerint:

Videókártya: ATI Radeon 3850 (RV670)

CPU típusa: DualCore Intel Core 2 Duo E6550, 2333 MHz (7 x 333)

MI a teendő? eddig nem volt semmi probléma, windows 10-nél sem volt, csak miután ujra tettem.

Válaszokat előre köszönöm!!



2016. nov. 1. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen hibaüzenetet kapsz pontosan?
2016. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lord Hidan ***** válasza:
Feltetted a drivert is vagy csak azt amit a windows felrakott?
2016. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

pontosan nemtudom mit ír ki, mert már nem írja, mert leokéztam.. olyasmi volt, hogy a videókártya nem található, kérem ellenőrizze, vagy forduljon a rendszergazsához..

sajnos a CD nincs meg a videókártyához, a driver boostert szoktam használni, eddig mindent feltelepített magától, de naprakésznek írja...

2016. nov. 1. 13:13
 4/10 Lord Hidan ***** válasza:

Én csak Windows 8ra találtam csak drivert hozzá. Elég régi kártya ez már a 10 nem biztos hogy támogatja már.


[link]

Próbáld meg a win 8as Catalystot

2016. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, letöltöm és írom hogy akkor mi a helyzet... de ha a win10 nem támogatja akkor miért írja hogy megfelelően működik? pár napja telepítettem újra, és a régi win10-en működött... ezért érdekes számomra
2016. nov. 1. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a Windows 10 nem támogatja, hanem a Windows 10 alatt a programok. Lordnak igaza van, egyszerűen régi hozzá. Azt a Driver Boostert meg tényleg el lehetne már felejteni. Van hivatalos oldal is, ami legalább megbízható. Ha ott nincs, a Booster honnét a rákból talál? Legfeljebb össze szedsz valami adwarrel tele lószart.
2016. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"Illesztőprogram telepítés: a megadott illesztőprogram-csomag nem illeszkedő eszközökhöz települt" ezt írja a végén
2016. nov. 1. 13:54
 8/10 A kérdező kommentje:

volt nálam még egy videókártya, a neve:ATI Radeon HD 4350 (RV710)

ez nekem tökéletesen működött win10-en, és a windows boosterrel eddig nekem semmi gondom nem volt, mindent tökéletesen feltelepített, vírusmentesen. Most viszont erre is ugyanúgy azt írja hogy napra kész, eszközkezelőben sincs semmi probléma, viszont ugyanúgy a játékoknál fennál az előző probléma...

2016. nov. 1. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Előtte frissített volt a win 10 vagy tiszta telepítés, amikor működött?
2016. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egy tiszta telepítést végeztem el rajta, mert sok minden szar volt rajta, teljesen alapra tettem, és azóta ilyen
2016. nov. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!