Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a Kingston és...

Mi a különbség a Kingston és a Corsair DDR3-mas ramok között? Gondolom a Corsair az minőségibb de javítsatok ki ha nem így van.

Figyelt kérdés
A tervem az hogy veszek majd az új konfigomba 8 gb Corsair Dominator Ramokat maximum 20 000-ért. De mikor megláttam a Kingston 8 gb ram árát leesett az állam. 10 000 ft használtan. Ja még egy lényeges információt kihagytam 1600 MHz-esek lennének a rendszer memóriáim amiket szeretnék beszerezni. Melyik éri meg jobban a Corsair Dominator kicsit drágábban vagy érjem be egy Kingston-al ? Megjegyzés nem tuningolnám őket. De állítólag a Dominator egy atom biztos és nagyon gyors memória.

2016. nov. 1. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Dominator ramok válogatott modulok, magasabb a tuningpotenciál, ezért is drágább. Meg világítanak. A kingstonnak is ott van a predator szériája, a savage és a beast is jó, de a fury inkább belépőszintet képvisel.
2016. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatban sztem tök mindegy, hogy melyiket veszed ha az egyik sokkal olcsóbb, akkor az biztosan sokkal jobb ár/érték arányt is képvisel. Memóriát tuningolni szerintem szintén felesleges vesződés alig hoz valamit a konyhára azt is csak spéci esetekben. Egy átlag felhasználó és játékos (diszkrét vga mellett) az sem venné észre ha az 1600-as Dominator moduljait mezei 1333-as Kingmaxra cserélném... Kb ennyit érnek a csilivili memóriák meg az extra felárak.
2016. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!