Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya postázás?

Videokártya postázás?

Figyelt kérdés

Ti kivel szoktátok szállíttatni?

Törékeny csomagként?

Mennyibe kerül utánvéttel?



2016. nov. 2. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
DPD, 1500-2000Ft
2016. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

DPD ha muszáj.

Eljönnek a csomagért és házhoz szállítják.

Utánvéttel viszont soha nem küldök semmit, mert egyfelől a díja jellemzően lerontja azt az árelőnyt, amit a használt cucc jelent, másrészt ha nekem csomagküldéssel kell vesződnöm, akkor a vevő fizessen előre.

2016. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De törékeny csomagként adjátok fel?

Én mpl-t gondoltam, mert elég kiszámíthatatlan, hogy mikor vagyok otthon, azt meg fel tudom adni postán

2016. nov. 2. 11:39
 4/6 hypno ***** válasza:

#3

Eddig még csak az eredeti dobozában adtam fel videokártyát. Ha jól emlékszem nem vesződtem vele, hogy törékeny, vagy sem.


A DPD-nél úgy ment, hogy elkérték a címzett nevét, címét, telefonszámát, hogy ha nem találnák otthon, egyeztetni tudjanak vele.

Egyébként sem kell a lakcímedre kérni a kézbesítést, lehet bármilyen címre (pl. munkahely), vagy akár csomagpontra is.

2016. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és nem volt még vele probléma, hogy nem törékeny jelzésű? úgy tudom, akkor nem igazán figyelnek rá, b.ssza'k ide-oda nem igazán érdekli őket
2016. nov. 2. 17:17
 6/6 hypno ***** válasza:

#5


Ha bizalmatlan vagy a szolgáltatással kapcsolatban, akkor inkább ne boltolj postázással, hanem ragaszkodj a személyes átvételhez.

2016. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!