Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a laptopom a...

Dudi33 kérdése:

Miért nem látja a laptopom a HDD-t?

Figyelt kérdés

Van egy HP 250 g3-as laptop,ami nem látja a HDD-t,pedig a winchester biztosan jó.

Ami még nem működik,az a DVD író.Azt látja,de nem nyílik ki.

A startup menüt nem tudom előhívni elindítás után az ESC-el,de F-10-el be lehet lépni a BIOS-ba.

Ez BIOS hiba lehet?

Csináltam egy elem ki elem be próbát,de nem változott rajta semmi.A memória teszt működik.Az lemegy hiba nélkül.

Mi lehet a gond?


2016. nov. 2. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipp: Igazítsd meg a csatalakozást. Teljesen áramtalanítsd előtte, akku is ki.
2016. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Többféle oka is lehet. Így hirtelen kettő ugrik be: kábel (vagy csatlakozó) hiba, amivel a HDD csatlakoztatva van. Lehet, hogy esetleg csak kimozdult, vagy nem jól érintkezik.

Alaplap hiba. Nálam is volt már régebben, hogy megadta magát az alaplapon lévő IDE vezérlő. Javítani sem lehetett, csak az alaplap csere oldotta meg a problémát.

De lehet akár tápegység probléma, meg még bármi más is, ezt így távolról nehéz lenne megmondani.

2016. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,úgy tünik valóban az UDE vezérlő,mert a DVD-t sem látja,a kettő meg egyszerre nem valószínű hogy meghibásodott.Még BIOS sérülésre gondoltam,de nem vesződök vele,tegnap eladtam.
2016. nov. 3. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!