Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek az alaplapok megfelelnek?

Ezek az alaplapok megfelelnek?

Figyelt kérdés

Hello!

Szeretnék egy új gépet építeni hosszútávra.


Jelenleg a config egy I5-6600, és hozzá egy MSI GTX 1060 X 6G veszek. De később amikor már nem lesz elég a i5-6600 akkor váltanék egy i7-6700k ra. Ekkor már szerepet kapna a Z170 es chipset-es alaplap, mert ugye egy sima i5-6600 hoz nem kell tuning-ra képes alaplap.

Nos nekem nem kell annyira csúcs szuper lap, elég ha a processzort meglehet vele rángatni.


Márkában én csak MSI-ben gondolkodom nekem ez a márka már hosszú ideje bevált.


Nos ez a 3 lap lenne az, melyiket lenne érdemes megvenni, ár/érték és időt állóságban?


1- MSI Z170 PC Mate

2- MSI Z170 TOMAHAWK

3- MSI Z170 GAMING PRO CARBON


Leginkább a MSI Z170 PC Mate-t venném de nem vagyok benne biztos hogy jó választás lenne.



#Intel Core i5-6600 #MSI Z170 Gaming Pro Carbon #Intel Core i7-6700K #Ezek az alaplapok megfelelnek? #MSI Z170 PC Mate #MSI Z170 TOMAHAWK
2016. nov. 2. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Jo a pc mate
2016. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!