Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a CPU hűtőt megéri lecseré...

Ezt a CPU hűtőt megéri lecserélni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg egy Intel Core i7-6700K-m van gyári órajelen megy még nincs tuningolva,tuning alaplap és tápegység meg van és van rajta egy Zalman CNPS14X CPU Hűtőm ami kb. 9000 forint körül volt (35€ pontosan), ezt megéri lecserélni jobbra ? jelenleg teljes terhelés alatt 44-45°C-ig megy fel a proci. Előre is köszi!



2016. nov. 2. 16:03
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Lehűti? Le.

Jól nézki? Igen.

Halk? Nem tudom.


Ha az is igen akkor teljesen értelmetlen.

2016. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg lehűti igen,nem is hangos,de 4,2Ghzről akarnám emelni 4,6-4,7Ghz-re hogy oda pl. elég lenne egy Noctua NH-D15 vagy egy drágább mennyivel tud jobbat ? mert pl. az kinézetre hasonló is. Renderelek, szóval nem csak játékra kell a több Ghz. Előre is köszi! Keret maximum 70-80€ még nem biztos, hogy mostanában fogom lecserélni, csak feltettem a kérdést, hátha tudtok mondani melyik hűtő éri meg legjobban. Vízhűtőt csak maximum olyat vennék ami egyedileg épített,amire jelenleg nincs pénzem, tehát azt jelenleg nem akarok,kompakt vízhűtést sem, mert az meg annyival nem tud többet mint a léghűtés, szerintem.
2016. nov. 2. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a plusz 3-400 MHz az nem fog annyit ráfűteni, hogy átlag 45 fokból 90 legyen.


Akkor is ha nem birizgálod a hűtést akkor is egy jó 60 fokig engedheti max, bár ez a feszültségtől is függ, hogy kell-e neki több és ha igen akkor mennyi.


Továbbá ha jó a ház szellőzése akkor megint csak nem kell aggódni mert gyors a levegőcsere így megint csak nem fog megfőni a kártya.

2016. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Zalman Z11 Plus a gépházam. Ment a zöld!
2016. nov. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!