Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a videókártyám?...

Tönkrement a videókártyám? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Egy szép napon játszogatom, egyszer csak lefagy, becsíkoz a kép meg minden szép dolog. Újraindítom a gépet, megint játszom és később ugyanez. Aztán 1 napig jó volt. Utána megint játék közben eljátszotta ezt, utána már játékon kívül is fagyott, csíkozott, és mindenféle fura alakok jelentek meg, meg pár kékhalál. Újraindítottam, utána megint jó volt 1 napot. Most már bootolás előtt, a biosban is csíkoz meg kriszkrakszol, és már be se jött a windows7, mert kékhalállal leállt. Bementem csökkentettbe, letiltottam a kártya driverét, és most be tudtam jönni normál módban is, de kártya nélkül. Dobhatom ki a videókártyám?
2010. ápr. 27. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ehh, eltűntek a csíkok így gépezgetés közben, megörültem, de mire mentem volna engedélyezni a kártya drivert, megint megjelentek. Éppen most, miközben ezt írom, megint eltűntek. De már megint megjelentek, most más színben és szép színátmenetes :D. Most villant egy pillanatot. Hm, élő blogot vezetek itt lassan :D.
2010. ápr. 27. 19:25
 2/4 anonim válasza:
Szerintem igen, de vele együtt a win7-et is, ahol 4szer annyi a kékhalál esélye, mint XP-n.
2010. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
próbáld meg lecserélni a driver-t egy régebbire. nem lehet hogy másik videokari drivere van fel ralva?
2010. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De ha már a BIOS-ban csíkoz, akkor az nem driver hiba, mert ugye ott akkor nincsenek vidikari driverek betöltve.
2010. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!