Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért repkednek kis négyzetek...

Miért repkednek kis négyzetek a monitoron a vadi új radeon rx 480-as videokártyával?

Figyelt kérdés
sziasztok! ma vettem egy radeon rx 480 videokártyát es kb az összes játékban ilyen kis négyzetek repkednek! a kártya hibás vagy ez csak valami driver gond lehet? légyezi segítsetek!

2016. nov. 3. 21:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=jDV4KRcIYII&feature=youtu.be


ezt például a Mirror's Edge Catalyst -ban vettem fel :/

2016. nov. 3. 21:32
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hibás kártya, cseréltesd vissza.
2016. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Dongaben ***** válasza:
Az "ősi" módszer a legcélszerűbb! Driver uninstallálás, és csere. (Akár többször is!) Használtan vett kártya esetében érdemes megkérdezni a volt tulajt, hogy mit használt.
2016. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lord Hidan ***** válasza:
Ha driver ha nem én vissza vinném
2016. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4

Ha ez driver hiba hiába vinné vissza, ugyanezt produkálná a csere kártya is. Csak épp várnia kéne rá valószínűleg egy hónapot.


Próbáld ki másik driverrel.

2016. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lord Hidan ***** válasza:
Előbb írtam utána gondolkodtam sorry hülyeséget beszéltem :D
2016. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
próbálom ahogy csak tudom higgyétek el! :) köszi a segítséget még írjatok valami nyugtatót! :D
2016. nov. 3. 21:59
 8/19 Dongaben ***** válasza:
Újonnan vetted? De, mindegy is... Vedd ki, és csatlakoztasd újra. Elsőnek...
2016. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen újonnan rendeltem. De közben rájöttem, hogy ha játék közben felhúzom 50%-ra a ventilátort akkor hűt rajta annyit hogy olyan 50 fok körül eltűnnek a kis kockák! ha lekapcsolom a ventit akkor ahogy melegszik szép lassan visszajönnek! szóval én kivettem de már vissza nem csatlakoztatom :) csalódtam és ha tehetem kicseréltetem egy nvidia-ra... :/
2016. nov. 3. 23:17
 10/19 Lord Hidan ***** válasza:
100%
Azért mert kifogtál egy szar amd-t nem lesz szar az összes :D Bírom ezt a felfogást. Ugyan ez megtörténhetett volna nvidiával is...
2016. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!