Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 Hyper 212 X vagy inkább pár...

1 Hyper 212 X vagy inkább pár ventillátor a házba éri meg jobban? Mondanátok játékokat amik a processzort használják főként?

Figyelt kérdés

Intel i5 4460

Radeon r7 250

Gigabyte H97 HD3

8gb ddr3 1600mhz

500w chieftec gpa500s

Samsung 250gb ssd 500 gb hdd

Proci hűtő nincs benne. A gpu elég gyenge ezért kérdeztem cpus játékokat.


2016. nov. 4. 17:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre az alap inteles hűtő van benne :)
2016. nov. 4. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha leveszed a grafikai beállításokat, akkor minden játék a processzort fogja főként használni.
2016. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ok de én nem minimumon szeretnék játszani, abból már elegem van. Fél évvel ezelőtt Celeron E3200 zal. 1 évvel ezelőtt pedig Radeon HD4550nel toltam. Ez a kártya még HD nevet se érdemelné meg. Azt tudom hogy a CS GO az cpu s de még mi?
2016. nov. 4. 18:06
 4/9 Trevor. ***** válasza:
Ebbe a gépbe inkább egy erősebb vga kellene, ha már játék a cél. A processzor egyrészt nem tuningolható, másrészt elegendő a gyári hűtő (és még nincs is nyár, hogy túlmelegedjen könnyedén).
2016. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A videokártya felel a grafikáért. Hiába akarsz ultrán játszani ha nincs hozzá videokártyád, tökmindegy milyen processzorod van.
2016. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egy kalap szar, de 60 ezertől lenne olyan ami megeri. Én többet nem akarok költeni erre a gépre az egész vga árazásokkal tele van a fszom. Neztem az előbb a kártyákat de csak még idegesebb lettem. Ez a 4460 is egy tévedés volt. Csak egyre idegesebb leszek ahogy az egészen gondolkodok. Mindjárt kivágom a francba az egészet az ablakon ugy értelmesebb lesz az életem minthogy a 8 éves gta 4 et nem birom közepesnél feljebb vinni.
2016. nov. 4. 20:04
 7/9 Trevor. ***** válasza:

Nekem is i5-4460 procim van, nálam egy Cooler Master Hyper T4 hűti. Egy Pentium G3420-at váltott, még két évvel ezelőtt. A vga nálam egy GTX 750 Ti. Az i5-t egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon gyors a gép, böngésző sosem fagy, játékoknál sem a cpu limitál, abba meg bele sem merek gondolni, milyen lenne Pentiummal renderelni. A hűtő 7K volt használtan, postával. Alapvetően elég volt a gyári, de nem bántam meg a hűtőt sem, mert nagyon jól néz ki (még akkor is, ha csak akkor látom, amikor kb. havonta leveszem az oldallapot), emellett hangtalan (gyáriról ez nem mondható el) a ventije és nyáron is hűvös a proci.


A GTA4 sajnos egy optimalizálatlan vacak. Nálam esőben lemegy 20fps-re. Kb. a Mafia 3-mal van egy szinten az optimalizálása, bár attól tartok, hogy még az utóbbinak is jobb...

2016. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trevor. ***** válasza:
Sajnos tényleg egy RX480 4GB a minimum, amit így érdemes lenne az i5 mellé venni (1080p-re), ami 70K-tól kezdődik normális hűtéssel. Ez van, gamer pc sosem éri meg az árát, hacsak nem a játékélményt nézzük.
2016. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom hogy a 6400 jobban megerte volna. A játékokat úgy csinálják hogy beletoltson mindent. A vga ba
2016. nov. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!