Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a TV-n normálisan menne...

Ezen a TV-n normálisan menne a PS3?

Figyelt kérdés
Egy 40.5 cm szélességű, 30cm magas (képernyő) TV-ről lenne szó. Ez átmeneti állapot,mert van kb. egy 80cm széles, 60-70 cm magas is,csak az képcsöves, megkell javítani. Mind2 márkája Orion. Kocka TV-ről lenne szó. Még egy,ezekhez milyen csatlakozó kell?

2016. nov. 4. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
PS3-nál inkább 16:9-es tévé az ideális (téglalap) és abból is a full hd (1920x1080). CRT tévén még nem próbáltam, de azt is rálehet kötni. PS3 RCA kábel kell hozzá: ( [link] ) DE viszont. Ha a PS beállításaiban HDMI-re van állítva akkor ha jól tudom, analóg jelet nem küld ki. Tehát HDMI-s tévén a képi és a hang beállításokat HDMI-ről RCA-ra kell állítani és akkor már régitípusú tévéhez is jó lesz.
2016. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez a kábel jár hozzá, vagy vennem kell? Megnéztem, és ugyanilyen színű "dugaszok" vannak a tv-m hátuljában.
2016. nov. 5. 11:27
 3/3 A kérdező kommentje:
2016. nov. 5. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!