Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges számítógépbe...

Lehetséges számítógépbe Akkumulátort Rakni / Venni?

Figyelt kérdés

van egy laptopom abba van akku, de a laptopomat már nem annyira használom! és van egy számítógépem, és sajnos gyakoriak a pillanatnyi áramszünetek! így mindig kikapcsol és minden munkám elveszik! lehetséges, létezik olyan hogy számítógépbe akkumulátort lehet rakni?

az "energiagazdálkodási Lehetőségeknél,, Találtam valami UPS-et de az le van tiltva! AZ ups az akku(Kérdőjel)


2010. ápr. 27. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A UPS egy külső egység - szünetmentes tápegység a becsületes magyar neve. Kb 10ezerért már lehet venni olyat ami jó a gép+monitorra egy rövid időre, amíg mentesz+kilépsz. A pillanatnyi áramszünetre meg tökéletes.
2010. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod mekkora lenne egy PC-be az akku?
2010. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló: Köszi ha 10.000-ezerét kapok akkor veszek is: A Második válaszólónak: Nem tudom mekkora, a laptopomba nem nagy, de PC-re nem tudom mekkor! ráadásul a laptommal is valami történt fél órája kiírta hogy (Lemezolvadási hiba) mi lehet a baja?
2010. ápr. 28. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:

A szünetmentes helyett azt ajánlom, hogy állítsd be a programjaidon, csináljanak automatikus mentést amilyen sűrűn csak lehet. Én nálam ez bevált, nem gond az áramszünet. Az olcsó UPS-ek úgysem elegendőek arra hogy tovább dolgozzak vele, így pedig max 1-2 percnyi munkám veszlik oda. Az UPS-ekben amúgyis max 2 év alatt kimúlik az akku, szóval kit érdekel.

A böngésző is visszanyitja az utoljára használt oldalakat, miután rákérdez hogy akarod-e (firefox ha jól van beállítva).

2010. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!