Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert kapcsolhatle a szamitoge...

Whulfgar kérdése:

Miert kapcsolhatle a szamitogepem nagyobb grafikus terheleskor?

Figyelt kérdés

Vettem egy hasznalt,latszolag ujszeru VGA t. Twinfrozr III.

Vettem.hozza egy vadi uj 750v tapot.

De mivel ehhe a vga hoz iszonyat mennyiseg aram kell (2x8pin kabel) vennem kellett atalakitokat. Vettem 2db 2,4pin to 1,8pin kabelt es (mivel nem volt eleg 4pines sem egy sata to 4pin)


Ha jatszok valamit pl.black desert es ugy igazan fent.van a grafika es egy megterhelo efffekt ekezik pl robbanas akkor se.szo se pa kikapcsol. Es csak ugy kapcsol vissza ha lekapcsolom a tapot kb 5-10secre majd vissza. A vgan a fenyek jok 2 piros a tobbi zold... mi a baj? Vga? A.sok kabel? tapellato?

elore is kossze (y)


2016. nov. 6. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért a kérdező sem semmi. Várja a segítséget és két alapvető infót nem tud ide írni.

Szar 750-es táp lehet még az Inter-Tech Energon 750W igaz azon legalább van 1 pcie 6+2 csati.

2016. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MGéza ***** válasza:
Kedves kérdező, a vga típusánál ha lehet, ne a hűtés típusát add meg és várjuk a táp pontos típusát is, még mindig, hogy segíteni tudjunk.
2016. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Rengeteg a va'lasz, ko''sz erte.

[link]

Ez a tap..

2016. nov. 6. 12:13
 14/17 A kérdező kommentje:

A VGA

r6970-lightning-twin-frozr-3-graphics-card-940mhz-core-2gb-gddr5-5500mhz-memory

2016. nov. 6. 12:15
 15/17 MGéza ***** válasza:
37A 12V ágon... Hát ez tényleg hulladék. Az egy dolog hogy elvileg elég lett volna. mennyit szánnál másik tápra?
2016. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
40euro?
2016. nov. 6. 12:45
 17/17 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Úgy tudtam ,hogy valami HD6990 szerű cucc lesz, hát véglis van egy fél Antilles-ed.


A Tápról:

ALAP ,hogy max 2 molex-ből csinálunk 1x6 pin-t.

Mert a 2 molexből 8 pin már veszélyes.

A táp 37 ampert tud leadni 12V-os ágon (ez 444watt, de kétlem ,hogy ennyit tudna). Kéne még egy ilyen ág a tápba xd. Ja és 5v-on 38 ampert tud. Ez a táp erősebb 5v-on, ami azért ritka.


Én a helyedben nem terhelném a gépet ezzel a táppal, mert hazavágod szegény Northern Islands

Vancouver-t.


Milyen tápot vennék ennyiért? Háááát. 2db 8 pinnel, egy minőségi 500-ast kéne beszerezned Ennél még a Chieftech Smart is sokkal jobb, de azon sincs elég csati, hmmm, szerintem bekéne szerezned egy Corsair CX-et. [link]

Moduláris és még van rajta 2db 8 pines csati is ha jól látom ;)

2016. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!