Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 telepítése után miért...

Dudi33 kérdése:

Win7 telepítése után miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Dell inspiron D631 típusú gépet.

Cseréltem benne Winchestert nagyobbra,illetve tettem bele nagyobb memóriát.Miután feltelepítettem a windows7 ultimate-t,jöhettek a driverek,amit a win nem tesz fel automatikusan.A video driver telepítése után kérte az újraindítást.Jóváhagytam,és miután a gép annak rendje és módja szerint kikapcsolt,többet nem volt hajlandó bekapcsolni.A bekapcsoló gomb megnyomása után világít kb 3 mp-ig a power visszajelző,majd elalszik,és semmi sem történik.A hűtőventilátor sem mozdul meg.A bios elemet kivettem,nulláztam a biost de semmi.Van valakinek ötlete?



2016. nov. 7. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek nincs köze a Windows telepítéshez, de jó eséllyel meghalt benne az alaplap.
2016. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez csak tipp: Mindent vegyél ki belőle áramtalanítva (akku ki), és újra tedd bele, majd próbáld elölről.

Az ilyen régi gépeknél előfordul, hogy kis mozgatással is valami elromlik, akár elszáll az alaplap. Egy próbát megér.

2016. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!