Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A képernyőkímélőt még behozza,...

Küklopsz psz kérdése:

A képernyőkímélőt még behozza, de miután belépek pár másodperc után elsötétül a kép. Mi baja?

Figyelt kérdés
Laptopról van szó, nem is régi, idén (2016) augusztusban vettem. Mai napon épp egy ppt néztem már hosszabb ideje (tehát nem nyomtam meg semmit), mikor egyszer csak villogott egyet a kép és eltűnt. Azóta ha bekapcsol a képernyőkímélőt behozza, és még belépni is be tudok, de miután rákattintok bármire újra "villog" a kép és elsötétül. Nem értem mi baja. Kikapcsoltam-bekapcsoltam (az mindenre jó általában), de ugyanaz maradt... Valakinek van ötlete mitől van ez és mit tudok tenni? Ha nincs holnap elviszem szervizbe. Köszi !

2016. nov. 7. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg BGA hiba.

Mellesleg baja az egy város.

2016. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mellesleg marha vicces, kimaradt egy a betű... nem gondoltam, hogy muszáj mindenbe belekötni...
2016. nov. 7. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
ujra kell heggeszteni a videokártyát sajnos minden laptopnál előfordul ....
2016. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!