Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor hűtőt...

Milyen processzor hűtőt vegyek? (I5 6500/6600)

Figyelt kérdés

A fent említett processzorokat akarnám vele hűteni játék közben. ( ultra beállítások mellett )


Az lenne a kérdésem, hogy milyen proci hűtőt vegyek?

(Laposat szeretnék mint pl: BE QUIET! Shadow Rock LP, ARCTIC COOLING Freezer 11 LP )


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 8. 18:22
 1/9 Gryphon ***** válasza:
Ha nem huzod a 6500hoz eleg a gyari huto. Semmi gond nincs vele nekem is az van. De dobozosat vegyel mert csak ahhoz adnak..6600rol ilyen teren nem tudok nyilatkozni. Bocs
2016. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, de mégis csak szeretnék rá venni olyan hűtőt, ami a gyáritól jobban hűti!
2016. nov. 8. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] én ezt ajánlanám a 6600 hoz
2016. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Evo 212 egy klassz hűtő hasonló áron, ezekkel a lefelé fújó hűtőkkel az a gond, hogy a házban tartják a meleget, nem olyan hatékonyak mint ami egyből tolja kifelé a cuccot.


Egyébként a gyári hűtőt sosem érdemes használni(kivétel ez alól az amd új wraith hűtője, de azért szép felárat is kérnek), megsülni nem fog vele, viszont mindig kicsi ventilátort raknak rá(a gagyi bordáról nem is szólva), emiatt zajos, hamarabb adja meg magát, és gyakrabban kell takarítani. Gyári órajelen sem javasolt ha van lehetőség a cserére - nyilván nem kell 30-40 ért nézni valamit, viszont 8-10 körül érdemes rááldozni(főleg hogy ezeket rendszerint sok-sok évig lehet használni, jó eséllyel nem kell kidobnod egy esetleges proci cserénél).

2016. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 8. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Evo 212 + Arctic MX4
2016. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, írtad h laposat szeretnél.
2016. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gryphon ***** válasza:
Az en gyari hutommel nincs gond. Nem zajos egyaltalan. Jatek alatt sem. De persze az nem jelenti azt h jo vagy jobbat nem erdemes radobni. Tobb helyutt irtak h megfelel. En nem vasaroltam ujat :)
2016. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Zalman cnps90f.
2016. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!