Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AM4 foglalatról lehet tudni,...

AM4 foglalatról lehet tudni, hogy eltér-e a majdani keret az AM3 tól?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új hűtőt, viszont ahogy jön a Zen hajítom ki az FX emet - de nem szeretnék feleslegesen kiadni 30 ezret arra a pár hónapra, ha esetleg tudható, hogy ugyanazt a hűtőt rá tudom-e majd rakni akkor egyszerűbb lenne a döntés.
2016. nov. 8. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
el fog térni, az fx-et meg dobd ki most, vegyél intelt. a zen a közelébe se fog érni.
2016. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OFF:


Többe kerül a hűtő, mint az FX...

Kérdésre:


Szerintem nagy difi nem lesz köztük, sima FM2-re is jó az AM3-as hűtő. Processzort kellene fejleszteni, nem új foglalatot, hűtőkeretet az AMD-nek, mert ez a teljesítmény...finoman szólva is vérszegény. A ZEN-el óvatosan, nem biztos, hogy szeretnél Te olyat. Olyan hűtőt keress, ami jó 1150,1151-re ;)

2016. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BM-Striker ***** válasza:
Vegyél Noctua hűtőt, ők ingyen biztosítanak felfogatókészletet az új foglalatokhoz.
2016. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem veszek most intelt, mert legalább 70 ezret ki kéne fizetnem ahhoz hogy érezhető különbséget tapasztaljak, nekem nem ér meg ennyit hogy a minimum fps 40 ről 60 ra ugorjon. Na meg most amúgy sem lenne érdemes venni semmilyen procit(kivétel talán a 6100, és alatta), legrosszabb esetben is megnyomja a zen az intelek árait, legjobb esetben meg igaz amiket az amd mondott(és hogy őszinte legyek nem rémlik hogy valaha is hazudtak volna), és jó eséllyel jelenlegi i5 áron kapunk i5 magonkénti teljesítményét 4 maggal és 8 szállal. Szóval köszönöm a tanácsokat, de okosabbnak tartom jelenleg a várakozást - függetlenül attól, hogy amd\intel procit veszek-e majd(ez nyilván a konkrét benchmarkokon múlik), mindenhogy jobban járok ezzel.


#3

Köszönöm szépen, amúgy is noctua(d15) hűtőt néztem, már rendelem is. :)

2016. nov. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!