Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox One konzolon hogyan...

Haggaimester kérdése:

Xbox One konzolon hogyan lehet beállítani, hogy a store-ból akkor is töltse le a játékot ha ki van kapcsolva a gép?

Figyelt kérdés
Az xbox 360 ismerte ezt a funkciót alapból,esetleg az One is csaj valamit be kell állítani?

2016. nov. 9. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy az autót is beállítod, hogy álló motorral, a garázsban állva vigyen el Kiskunfélegyházára.


Az a módszer is működik, ahogy a mosógéppel mosatod a ruhát kikapcsolt állapotban.

2016. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló valószínűleg nem látott még Xboxot, de én tudom mire gondolsz. Xbox Oneon ezt Instant On módnak hívják. Egy ideje külön be is kell pipálni, hogy ekkor frissítse az alkalmazásokat (Keep my console, games & apps up to date).


[link]


Tudom, hogy fabatkát sem ér, de az xbox.com/hu-HU weboldalon alap dolgokra 10 másodperc megtalálni a választ

2016. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megtaláltam benne amit írtál ,működik a dolog :)
2016. nov. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!