Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt videokártya vásárlás...

Használt videokártya vásárlás vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék videokártyát venni, sokszor hallom, hogy "lehet venni olcsón jó videokártyát"

Én most abból indulok ki, hogy én vennék az enyém helyére egyet az enyémet ami jó pedig eladnám, mi van akkor ha más is ezt csinálja...


Mit szoktak megnézni egyébként az emberek akik veszik használtan?

+Meg gondolom az alap, hogy olyat kell venni amin van még garancia


Esetleges tanácsok?

Nincs kinézett kártyám még, csak kérdezem.



2016. nov. 10. 22:27
 1/5 Botond9412 ***** válasza:
Mindenképp garisat vegyél és nem lesz gond. Én 45-ért hirdetek gtx 960 wf2oc-t ha érdekel.
2016. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Azt még egy darabig hirdetni is fogod, 55 től van már 1050ti.


Ha van lehetőség kipróbálásra akkor teszem azt egy furmarkot futtassatok rajta 10-15 percig, ha nem fagy szét\produkál furcsaságokat akkor megveheted nyugodtan. Ha nem tudod kipróbálni akkor tényleg csak olyat érdemes amin van még legalább fél-egy év garancia.

2016. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Botond9412 ***** válasza:
#2 Hát ha neked az 1 ventis EVGA játszik akkor sajnálom :) a minőségi hűtés 60+ felett kezdődik.
2016. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen, mert a 75W alatt fogyasztó kártyának rohadt nagy szüksége lehet komoly hűtésre.. :D
2016. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2016. nov. 11. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!