Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi érné meg jobban? Venni egy...

Mumtaz kérdése:

Mi érné meg jobban? Venni egy erősebb videókártyát, vagy betenni még egy Ati HD6870-est Crossfire módban a meglévő mellé?

Figyelt kérdés
Persze nyílván az ár is szempont és ilyen kártyát most használtan 15000Ft körül meg lehet kapni. A kérdés itt elsősorban arra vonatkozna, hogy így - olcsóbban - hozna-e olyan teljesítményt, mint egy ma kapható középkategóriás kártya.

2016. nov. 11. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább eladod a 6870-et szintén 15 körül, összerakod amid van és veszel használtan mondjuk egy:

HD7970

R9 270X

GTX 760

GTX 770

GTX 960

RX 460

ezek között nézelődj, de az utolsóban nem vagyok biztos mert nem nézegettem az árakat.

2016. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg a CF-et, egyrészt minőségibb táp kell ahhoz (20-25 ezertől felfele), a lapnak is bírnia kell, + nem is ad annyi plusz erőt, mintha eladnád használtan, + amit még gyűjtöttél mellé és abból venni egy másik, erősebb használtat.

CF meg SLI csak csúcs kategóriánál éri meg, ahol már nem tudsz másképp több erőt kipréselni belőle, mert nincs jobb.

2016. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól sejtettem. Eladni biztos nem fogom. Legfeljebb átpasszolom a gyereknek.

Tehát akkor marad az erősebb kártya.

2016. nov. 11. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
GTX 1060 6GB,GTX 1070 vagy RX 480 8GB
2016. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!