Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy intel i5 4590-em és...

Van egy intel i5 4590-em és egy giganyte z97p-d3 alaplapom ezen mennyit tudok húzni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem K szériás proci de ugy hallottam ezeket is lehet valamennyire és processzórhűtőt is ajánlhatnátok mert a gyári hűtőjét használom jelenleg, 10k amit maximum rászánnék a hűtőre.

2016. nov. 13. 22:33
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Ha 10k-t szánsz max hűtőre akkor hagyd inkább a tuningot. Egyébként is mire nem elég az a processzor?
2016. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a processzorhasználat 100%on van (nox, photoshop, chromeba 10-15 lap megnyitva tudom ez a memoriábol vesz el de abbol van bőven16gb) és ha 10k nem elég akkor milyen tipusú hűtőkkel lehet tuningolni linket esetleg megköszönöm, vízhűtést nagyon nem komálom van egy másik gépen annak VOLT vizhűtése nem egy olcso volt és zajos majd tönkrement
2016. nov. 13. 22:46
 3/5 BM-Striker ***** válasza:
Semennyit, Haswell-nél nem opció a BCLK tuning.
2016. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6400-am van, grafikai munkára használom, sokszor annyi oldal van nyitva chromban, hogy az oldal nevéből egy betű se látszik. Render, bakelés, és lightbuild közben van egyedül 100% CPU használatom. Ott valami szoftveres probléma van, mert nem létezik, hogy pár weblap 100-ra nyomja azt a CPU-t. Ne tuningolni próbáld, hanem a probléma okát keresd meg.
2016. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent 400mhz-et szerintem lehet huzni rajta,a turbo orajelet szokta engedni beallitani.
2016. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!