Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a Windows a...

Nem ismeri fel a Windows a külső HDD-m. Mi lehet a probléma? Új kábelt vettem, azzal se ismeri fel. Elvesznek az adataim?

Figyelt kérdés
Van egy külső HDD-m (1 TB-os) és rá van mentve kb. a "fél életem" (400GB foglalt belőle). Tegnap óta azonban nem ismeri fel a Windows, akár hova dugom be. (Reggel felismerte, utána egyszer kihúztam, azóta nem ismeri fel). Már vettem új kábelt, azzal sem ismeri fel. Van rá valamennyi esély, hogy nem vesztek el róla az adatok? Hogyan tudnám újra működőképessé tenni?

2016. nov. 14. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
vedd ki az usb házikóból a vinyót, és dugd rá direktben az alaplapra.
2016. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Ha a fentebb leírt mód sem segít, van rá esély, hogy nem szabályos eltávolítással (USB) húztad ki, és esetleg éppen működött, dolgozott valamit. Ilyenkor nagyon könnyen "megkergül".

Próbáld meg egy másik gépre rádugni, hátha... Bár túl sok esély nincsen rá, de nem lehet tudni.

2016. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik gépen, ill. telefonnal, ha van OTG kábeled. Ha semmi se látja, akkor qka.
2016. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!