Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Béta fázisú BIOST érdemes...

Béta fázisú BIOST érdemes feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Egy Gibabyte G1 Sniper 3-as lapról lenne szó. 2013 óta béta fázisban van a BIOS. Nem lesz instabil a rendszer esetleg emiatt, vagy nyugodtan feltelepíthetem a lapra?

[link]



2016. nov. 14. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs valami nagyon súlyos oka, hogy frissíteni kell (pl. nem ismeri fel az új procit a gép), akkor én inkább nem macerálnám.
2016. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha esetleg mégis feltelepíteném, normálisan gond nélkül vissza lehet állítani a régebbit/feltelepíteni az eggyel korábbit?
2016. nov. 14. 21:14
 3/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Kalandvágyó ember lehetsz :)
2016. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem Gigabyte GA-H97M-D3H alaplapom van és azon gond nélkül vissza lehet tenni korábbi verziójú BIOS-t is. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy a tiéen is így van-e. Amúgy ezen az oldalon a Windows frissítését sem nagyon ajánlák, nem hogy a BIOS-t?:)

Érdemes visszakeresni hány olyan kérdés van: "hogyan lehet kikapcsolni az automatikus frissítést Windows 10-ben?"

2016. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a korábbi verziót mindig macerásabb felrakni, mert általában nem engedi régebbivel frissíteni a rendszere.

Ha nincs oka, amit csak a BIOS update javít, ahogy elöttem is írták pl. CPU ismerete.

Nem próbálkoznék vele, mert könnyen eredményezheti azt is, hogy pl. müködik de nem jól...

2016. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4: Win7-8 esetén én a Windows Update -et nem javaslom.

Nem azért mert nem kell frissíteni, hanem azért mert megöszül mire végez. :-D

Offline frissítési módot ajánlok inkább helyette, ami letölti és telepíti, és ~1 óra alatt meg van mindennel.

2016. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Béta nem ajánlott kategória.
2016. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nekem eddig a beta volt fennt, mert régebben azt raktam rá, mivel annyira nem kérdeztem senkit erről, de szerencsére sikerült vissza frissíteni. egyébként ilyenkor (bios frissítés útán) miket kell ellenőrizni?
2016. nov. 14. 22:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Az normális hogy 1.76 és 3.16 GHz között ugrál a proci frekvenciája idle állapotban? (feladatkezelő szerint)
2016. nov. 14. 22:35
 10/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Igen, azt a windows csinálja.
2016. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!