Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tiszteletlenség lenne az új...

Tiszteletlenség lenne az új gépemet a régi nevén elnevezni?

Figyelt kérdés
Fejleszteni kéne az asztali gépemet, meg egy új laptop sem jönne rosszul, viszont szeretem a neveiket. Chell és Elizabeth. Tiszteletlenség lenne az új gépeimet is ezen a néven hívni?

2016. nov. 15. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Eszedbe se jusson! Szégyeld magad.
2016. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nevezd Elizabeth II-nek! Ha egy királynő nevét viseli, csak nem lehet tiszteletlen!
2016. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tiszteletlenség, csak te fogod összekeverni őket.
2016. nov. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
A régi géped akkor megsértődik és bosszúból gyakrabban lefagy.
2016. nov. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Azzal hogy fejleszted a régi gépet, még nem lesz belőle új gép, ezért a neve is marad.

Belebonyolódtál a kitalált kérdésedbe. :)

2016. nov. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
ez nagy tiszteletlenség, de amíg a géped nem ébred öntudatra, nem fogja érzékelni!
2016. nov. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy nevezed el, ahogy akarod. Ha téged zavar az azonos név, hát találj ki valami mást!

Mellesleg nem szívesen adok női nevet egy gépnek (a nők túl kiszámíthatatlanok)... az otthoni szerveremet is Dragon-nak hívják.

Na jó, anno a cégnél az egyik print szerver Hera volt (de csak mert a másik meg Zeus) :D

2016. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még nem döntöttem el, hogy teljesen új gépet építek az asztali helyett vagy vagy fejlesztem azt. Valamint, tudok úgy "fejleszteni", hogy csak a RAM marad meg, úgy pedig nem igazán nevezném úgyanannak a gépnek.


Amúgy sem kitalált kérdés. Tényleg kíváncsi vagyok azoknak a véleményére, akik szintén elnevezik az eszközeiket.

2016. nov. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!