Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezt miért mondta?

Szerintetek ezt miért mondta?

Figyelt kérdés

Van egy pc használtan nagyon jó árba, elmentem megnéztem és minden rendben vele. Az alkatrészek még jótállás alatt vannak.


Elmentem egy pc szervizbe és azt mondta ott az eladó hogy 2 hiba van a géppel. Nem Kontatibilis a CPU es a GPU. Nah most akkor ezt hogy értette? Mert én értek annyira a gépekhez hogy tudom hogy semmi Kontatibilitási probléma nincs vele mert egyik semmi öreg cucc.


Nos a Kérdésem az lenne hogy ezt csak azért mondta hogy tőle vegyem meg újonnan drágábban ugyan ezt a configot? Egyébkent i3-6100 es GTX 950 2gb ról van szó.



2016. nov. 16. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen tökéletes, de tény és való, hogy a 950 helyett egy RX 460 sokkal jobb választás lenne.
2016. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amit hasznatlan veszek abban van benne a 950, de ha össze raknék egy újat akkor 1050 TI vagy talán 1060 at vennék bele. Csak hát Miért mondta hogy nem jó? Nem működne rendesen? Persze tudom hogy működne de ennyire belehazudni egy ember szemibe... .
2016. nov. 16. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
melyik boltról van szó pontosan? f szságokat beszélnek
2016. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert a számtech boltosok azt hiszik, hogy ők az istencsászárkirályok és ők húúúú de tudnak mindent...


Anno mikor a HD7970-et vettem 50-ért előtte 1 nappal 54-ért akartak rámsózni egy R9 270X Vapor-X-et.

Ami max csak karcolgatja a HD7950-et, és akkor hol van még a 7970-től...


Pofátlan módon mikor a 7970-nek akartam egy kis plusz levegőt nyújtani a gépház légáramlásának javításával, egyből elkezdte, hogy vigyem be a gépem, hagyjam ott nekik, 1 nap és ők összerakják nekem nagyon jól...


3 perc alatt megcsináltam itthon, de nem gáz, aztán még munkadíjat is kértek volna érte....


Meg fogadni mernék, hogy hiányozna valami a gépből, vagy kicserélték volna...

2016. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez egy kis vállalkozás itt ahol lakom Szlovákiába. Ismerem a tulajt már évek óta és az eladóval is jóban vagyok, de ez amit mondott fuh nagyon kiakasztott. Nem beszélve arról hogy össze rakott márkára pontosan ugyan olyan configot amit én raktam össze, csak kifelejtette a gépházat és a tápot. 530 euró lett. Én egy másik üzletben rendes gépházzal és egy Corsair táppal raktam össze 530 euro ért.
2016. nov. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!