Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jbl Xtreme valóban olyan amit...

Szim Krisztian kérdése:

Jbl Xtreme valóban olyan amit irnak róla?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy ha volt/van nektek e akkor milyen(pros/cons) vagy ha tudtok jobb minőségűt akkor kérlek irjárok le! Köszi! :)

2016. nov. 16. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
haveromnak van suliba azt nyomatjuk egész nap és rohadt jó csak heti 2-3x hozza be mert túl nagy és hát macerás én is ugy volt hogy xtremet veszek de inkább charge 3 lett a nyerő legjobb hangminőség jóbb ár hangos vizálló praktikus és még sorolhatnám hogy miért ezt vettem. amugy ha nem zavar hogy vállpánton kell cipelned és azért huzamosan nyoni fogja (és nincs semmi párnázása csak egy kocsibiztonságiőv anyagu cucc) mert ugye táskáb már nem nagyon fér akkor nincs vele baj hogy megvedd.
2016. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Charge 3at kifejtenéd kérlek, legjobb hangminőség az szerintem relatív mert a basszus keverő mindenkinek máshogy tetszik, nem?
2016. nov. 17. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
kompakt megoldás magas mély hangok egyenletes (számomra az összes zenéhez tökéletes elosztása) amikor megvettem azt hittem hogy szar de kiderült hogy szoftvert kellett frissiteni hogy jó legyen a basszusa! ajánlani tudom a médiamarktet kiprobálásra
2016. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmh köszi a tippet meglesem mindenképp!
2016. nov. 17. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen!
2016. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos megnéztem, a xtreme szerintem szebb, tisztább, erőteljesebbnek éreztem(saját vélemény) viszont láttam az ueboomot ami szintén egy nyerő választásnak tűnik de az meg messze áll hangzásban az xtremetől
2016. nov. 19. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:
igen az xtremenek a hangja az elképesztő csak túl nagy véleményem szerint
2016. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy régi kérdés,de elég hamar bedöglik az akksijuk.
2021. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!