Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret érdemes venni?...

MrDeezbeth kérdése:

Milyen egeret érdemes venni? Olcsóbbat vagy drágábbat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 hete vettem egy olcsó, Genius egeret, de már nem működik úgy, ahogy kéne (Jobb klikket néha bal klikként "fogja fel")


Az lenne a kérdésem/kérésem, hogy tudnátok-e nekem olyan egeret ajánlani (nem számít, hogy gamer-e vagy sem) ami viszonylag olcsó és megbízható.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. nov. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Nekem olcsó van, és 12 éve bírja. Meg se válnék tőle a legjobb gémer egérért cserébe sem. Valószínűleg selejtet fogtál ki, vagy ilyesmi. A legmárkásabbak között is elfordul. Ahol gyártás van, ott selejt is átcsúszik néha.
2016. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anno mit is használtam?


Megvan, egy 2000 forintos billentyűzet+egér kombót vettünk...


A billentyű 9 az egér 11 év után döglött be.


Azt gondolj csak bele, hogy akkoriban mikor napi 5 órát játszottam lövöldözős játékokkal meg neteztem mint az állat akkor mennyire volt használva a görgő és a két gomb.


Az kérlek kicsivel több mint 20.000 óra kattintgatás és görgetés.

Ha jót fogsz ki ugyan ilyen jó lehet.

Én most pl 8. evé nyúzok egy keményített membrános Logitech K350 billentyűzetet.

Semmi baja... max az, hogy a fene se érti, hogy kerül bele morzsa... pedig nem is szoktam úgy enni, hogy a billentyű fölött kelljen átemelnem... na mindegy.


A lényeg az, hogy ha nagyon kell az egér akkor várd meg az egér szakikat, mondj nekik egy keretet és egy felhasználási kört és máris mondják neked a tuti egeret.

2016. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve vettem 10e-ért egy thermaltake black egeret, az még mindig jó.

De anno pl 2000 ft bill+egér kombóval indítottam, 5 évig húzta a bill, egér meg 3-ig (aztán az egér tönkrement, a billt meg földhöz vágtam :D )

2016. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A drágábbaknak természetesen jobb a szenzoruk/szoftverük, de manapság még a legjobb egerekbe is hulladék mikrokapcsolókat szerelnek.
2016. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat mégegyszer is :)
2016. nov. 18. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!