Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen telefonos VR szemüveget...

Milyen telefonos VR szemüveget vegyek?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az emagon a black friday, és szeretnék venni egy VR szemüveget okostelefonhoz. Melyiket ajánljátok? Szempontokat leírnátok, mit vegyek figyelembe, mit nézzek meg jobban, mennyiért éri meg?

2016. nov. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Például azt, hogy a telód elég erős-e hozzá....
2016. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először írd le hogy milyen telefon,én Z5 Premium(4K,2160P) alatt nem látom értelmét,csak parasztvakítás.
2016. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huawei P9 Lite telefonom van jelenleg.
2016. nov. 18. 21:05
 4/7 anonim válasza:
Az első szempont, a kompatibilis méret. Nézd meg, hogy mekkora méretű telefonokat lehet beletenni. A második, szerintem fontos dolog, hogy állítható legyen a lencséjük. A harmadik, hogy legyen hozzá bluetooth-os kontroller, mert sok program, de legfőképp az androidos VR játékok kontrollerrel működnek. Egyszerű példa: vannak lövöldözős, horror játékok amiben ha nincs kontrollered csak egyhelyben állsz és nézelődsz mozogni meg lőni nem tudsz. Amihez nem adnak kontrollert max filmnézésre jó aztán ha játszani is akarsz rendelhetsz valahonnan hozzá külön kontrollert, ami 5-6 ezertől indul.
2016. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 adamka528 válasza:
Mondjuk nem csak azt kell nézni ahogy elnéztem a válaszokba hogy kompatibil e a méret hanem azt is hogy maga a telefon elfogadja , kompatibil e a készülék azzal a telefontípussal...
2017. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Iván Péter válasza:
Liteban nincs giroszkóp, úszódom.
2017. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Iván Péter válasza:
Úgy tudom
2017. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!