Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GeForce GTX 1070-es videókárty...

GeForce GTX 1070-es videókártyát vennék. GIGABYTE Érdekelne mi a véleményetek a típusról?

Figyelt kérdés
én GIGABYTE-ban tervezem, de olvastam egy két helyen de Msi-t meg a többit ajánlák..

2016. nov. 18. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A Giga-val semmi gond nincs,nyugodtan vedd azt ha akarod.Legalább jó ár/értékben vannak de semmikép se ref. hűtésest vegyél.
2016. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy G1 van, már használom egy jó ideje és semmi problémám vele. 1-2 helyen olvastam, hogy hangos tud lenni (ventire panaszkodtak) nálam ilyen probléma nem jelentkezett [egyébként sem ez a leghangosabb a gépben :'( ] pedig nálam van már vagy 3 hónapja, ha nem több.

Hogy miért ezt vettem? Mert akkor ez volt olcsóbb :)

Igazság szerint nem sok különbség van köztük.

Hőmérséklet tekintetében kb 74°C-ig képes felkúszni huzamosabb ideig használva (~100%on) Alapjáraton pedig semmi hangja, állnak a ventik (akárcsak más videokártyák esetében :D )

Én azt mondom, hogy amelyik neked tetszik, szimpatikusabb. Olvasgass kommenteket, mellé igazán nem tudsz nyúlni (és válaszd a számodra legmegfelelőbb ár-érték arányút)

Én így csak a gigabyteról tudtam személyes véleményt mondani, csak ajánlani tudom. De nem jelenti azt, hogy az MSI szar, nyugodtan veheted akár azt is :)

2016. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat maradok a Gigabyte-nál :)
2016. nov. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!