Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek játéra,...

Milyen laptopot vegyek játéra, filmnézésre, gameplayezésre?

Figyelt kérdés
Van egy asztali gépem, de mivel kollégiumos vagyok, ezért oda nem vihetem be, de nagyon szeretnék hétközben is gépezni és nem csak azon az egy napon, amikor otthon vagyok, és az iskolához is szükségem lenne egy laptopra, ezért úgy döntöttem rá szánok max 400k forintot, de nagyon sokat nézelődtem és nem tudok dönteni. Kérlek titeket segítsetek! Ti mit ajánlanátok?

2016. nov. 20. 15:24
 1/4 anonim válasza:
Ennyit hülyeség rákölteni, mert gyorsan elavul, pénzkidobás. Szvsz vegyél egy normálisabbat 150 alatt(minél több gari idővel, pl asus), és játssz régebbi játékokkal.
2016. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

"400k forintot" ?

Lefogadom, hogy nem magyar szakos vagy.

Szégyelld magad !

2016. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
400k/400.000 mindegy
2016. nov. 20. 16:02
 4/4 anonim válasza:
Ahogy már írták a nootebook gyorsan tönkremegy.Ha játszani is akarsz akkor én az Acer Predator 17-et ajánlom.
2016. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!