Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra érdemes még AMD...

Játékra érdemes még AMD processzort venni?

Figyelt kérdés
Még 3 éve megoszlottak a vélemények , kb. picivel többen intel-re szavaztak. Fő érv az volt, hogy a 4 vagy több magot nagyon kevés játék tudja kihasználni. De ez már most ugye nem így van, használtan nem lenne érdemes venni egy AMD procit?
2016. nov. 20. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért gyanítom az AMD megtalálta a számítását a konzoloknál az APU-kal, valahol érthető is, hogy a könnyebbik utat választották, a verejtékes Intel versennyel szemben. De innen már sokkal nehezebb visszajönni, és én, személy szerint nem is bízok a mostani áttörésben sem. Biztos jó lesz, de sajnos az árazás sem erősségük. Inkább csak amolyan itt vagyunk még kategória....


De én örülnék a legjobban, ha nem így lenne....

2016. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az AMD vissza fog térni igy a válasz a felhasználói igénytől is nagyban függ. grafikai értelmben mindig is sokkal erősebb volt mint az intel.és sokan ócsárolják az fx-eket hogy gyengék hogy az fx-8350 ami alapból megy 4 gigahertzen 4,8 gigás frekvencián olyan kb mint egy 4460-as i5:D Ez azért nagyon Intel-fanboy szöveg.Tény hogy az fx 8350 alapból 125 wattot eszik de 4,8 GHZ-en felhúzva nincs az az i5 amit ne verne le.... Tudom ez fáj nekik de ez van.
2017. jan. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12.: Neked elgurult a gyógyszered.

NE csak a száraz adatokat nézd!

2017. jan. 25. 11:38
 14/14 anonim ***** válasza:

#12.Ekkora hülyeséget rég hallottam...

Maximum renderben van előnye de minden másban egy G4560 is felveszi vele a versenyt.Ennyit erről.

2017. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!