Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek cseréljek tápot?

Lord Hidan kérdése:

Szerintetek cseréljek tápot?

Figyelt kérdés

Egy régebbi tipusú xfx pro 450-et használok ezen még csak 1db 6+2 pines kábel van.


konfig: i3-3320, r9 280x, 1db hdd, 1db ssd

Bár az i3 nem fogyaszt sokat de a vga-ból a tri-x vaporx verzió van meg ami 2db 8 pines kábelt igényel.

Így az egyiket molexeznem kell ami nekem már nem tetszik. :D


Néha ha bekapcsolom a gépet felpörögnek a ventik, világítanak és kapcsol is ki pár mp mulva. Néha bios is betölt ritkán windows is de utána kapcsol is ki és pár mp után ujra indul magától.


Szerintetek a tápra gyanakodjak vagy másra?

13 ezerért tudnék venni egy fsp hydro bronz 500at

De ha nem attól van fölösleges. Videókártya nélkül még nem tapasztaltam hogy csinálta volna de a videókártya 100% hogy jó ezt használom 1 éve csak a "nagy" gépben vga-t váltottam így ez ment a kicsibe.

Ott ts 550-el használtam sose volt vele problem.


2016. nov. 22. 12:14
 1/4 MGéza ***** válasza:
Nos, a vga a gyártó adatai szerint 300w tdp-t is igényelhet, attól függetlenül hogy jó tápod van, eléggé határra van terhelve így. Egy jó 450-es táp elég sok mindenre elég, de azért nem mindenre. Még egy CTG chieftec van ott ha jól látom, hát egyik se hű de, de azért el fogja bírni. Vagy inkább lapozz és vidd a Cx 600M-et 20000 forintért, esetleg az XFX TS 550 is jó lehet neked. Vagy egy új ANTEC VPF550 EC is megtenné, 18000 körül.
2016. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:
Bocs az XFX az Pro, kicsivel jobb mint a TS.
2016. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem cserélj, egy ötlet:


1. Chieftec SMART 600W : [link]


nem a csúcs 600w táp de olcsó és elégsokan használják és megelégednek vele

2016. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 a smart széria nem ajánlott se csifiből se tt-ből

#1 köszi

2016. nov. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!