Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot válasszak?

Milyen tápot válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen tápot válasszak??

1.kérdés:Milyen márkájú legyen?

2.kérdés:Mit tudnátok ajánlani olyan 11-13000ft között??


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM VÁLASZOTOKAT!



2016. nov. 22. 16:04
 1/5 anonim válasza:
0%

Attól függ, hogy milyen gépet veszel. Egy erős, felső kategóriás gépbe 7-800W alá nem nagyon javasolnám, egy középkategóriásba 5-600W tökéletes, egy gyengusz gépbe pedig 400W is megteszi. Márkákban, személyes tapasztalat alapján tudom ajánlani a Corsairt és az EVGA-t, viszont rengeteg kis márka is tökéletesen elvégzi a dolgát. Javaslom nézz ki egyet ami jónak tűnik árra meg egyebekre, aztán nézz róla értékeléseket.

[link]

Ezt tudom ajánlani az árkategóriában

2016. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a három közül melyik a jobb??

[link]

2016. nov. 22. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért újonnan, rendes garival Antec VP, BQ System Power van, ami épp elégséges szint.


Ha új kell, de nem fontos a gari:

[link]


Ha jó a használt is:

[link]

2016. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
85%

"egy gyengusz gépbe pedig 400W is megteszi"


Ennél a mondatnál az i5-4690 + GTX 1070 kombómat hallottam felnevetni.

2016. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"L0li", tehát te azt akarod mondani, hogy egy i7 5960x 4 ghz-en és egy gtx 1080 gyenge gép lenne? ha ez neked gyenge, milyet az erős? itt letekersz, ott lesz egy grafikon, amiben egy 1080 fogyasztását láthatod, az oldal tetején említett konfig mellett: [link]


kérdező: kicsit többért van xfx ts430, bq system power, esetleg corsair cx430

2016. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!