Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a sima PS4...

Mi a különbség a sima PS4 illetve a PS4 Slim között?

Figyelt kérdés

Szóval PS4 vásárlása előtt állok most hogy kicsit lejjebb mentek az áraik de nem tudom milyen legyen Ps4 vagy PS4 slim mivel szinte ugyanolyan áron tudnák hozzájuk jutni.Tehát a legfőbb kérdés mi a különbség a két konzol közt ha ezt valaki leírná nekem azt nagyon megköszönném és még egy kérdés szerintetek egy sima PS4 (tehát nem PRO) még meddig lesz használható? Meddig fognak még játékok jönni rá?


Előre is köszönöm! :)



2016. nov. 22. 21:37
 1/5 anonim válasza:
Lényegében kinezetbeli különbséget tapasztalhatsz. Mint a nevéből is adódik, a slim változat valamivel vékonyabb és kecsesebb. Minimális teljesítménybeli különbség is van a két termék között. Az újabb (slim) jobb grafikus kátyát kapott. Ha ugyanolyan aron tudnál hozzá jutnk a konzolokhoz, én mindenképpen a slimet ajánlanám!
2016. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Slim csak kisebb, nem kapott erősebb hardvereket... Az első a Pro-ra gondolhatott, az tényleg erősebb.
2016. nov. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden játék ki fog jönni PS4/Slim/Pro verziókra amig az életciklusuk tart, úgyhogy mindegy melyiket veszed, amelyik olcsóbb azt vedd.
2016. nov. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a jó válaszokat nekem a slim kicsit jobban bejön kinézetre ezért akkor azt választom de hasznosak voltak a válaszok ment mindenkinek a zöld! :)
2016. nov. 23. 16:26
 5/5 anonim válasza:
A ps4 slim 30% kisseb mint5 az alap gép és 30-40%-al kevesebbet is fogyaszt és halkabb
2016. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!