Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tábla gépet vegyek a...

Milyen tábla gépet vegyek a feleségemnek, fotózáshoz? ipad -et szeretnék de nem tudom mit jelent, hogy nem bővíthető?

Figyelt kérdés

canon géppel dolgozik az sd kártyán lévő képeket szokta feltölteni a netre, most egy Hp laptoppal teszi ezt.

Ipad el is megtudja csinálni? ha igen, hogyan ha nem lehet beletenni külső kártyát. samsung esetleg lehet alternatíva?



2016. nov. 24. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a Canon gépben lévő Sd kártya az nagy méretű, akkor laptopon kívül nem is lehet másba(pl.tábla) beletenni. Alternatíva lehet micro SD adapterrel, ezt bármelyik tábla megeszi( Ipad nem, nem bővíthető külső kártyával).


Ha csak a feltöltés a lényeg, akkor bármelyik tábla jó, ami tudja fogadni, ha márkát kellene ajánlanom, az ASUS gépeit mondanám.


Ha szempont a mobil internet is, akkor mindenféleképpen 3g-s gépet kell választani( a SIM kártya miatt)

2016. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak fotózáshoz táblagép nem tűnik ideális választásnak. Ipad árból komoly fényképezőgépet lehet venni, amiben nem csak pár mm az optika. Ha már Ipad laposságú eszköz, akkor még egy telefon is jobb választás, mert hordozhatóbb.
2016. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bocs lehet nem volt jo a kérdés, van egy kb 1milliós canon gépe, a táblagép csak a képek azonnali feltöltésére kellene, hogy ne keljen cipelni a laptopot a rendezvényekre

gondoltam 2016 ben ez már nem olyan nagy dolog, nem értem mi értelme a negyed milliós táblagépeknek, ha egy ilyen alap funkciót mint az adat rámásolás usb -n, és továbbítás nem képesek. hihetetlen

2016. nov. 24. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:

De hát akkor miért így kezded hogy tábla gépet fotózáshoz?


Egy okostelefonnal is simán fel lehet tölteni. Az számít hogy milyen csatlakozója van a fényképezőgépének, vagy milyen és mekkora memóriakártyája van.

2016. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a profi canon gépekben általában normás SD kártya van, az övében is. a telefonja iphone 6, azzal nem megy messzire.

ezért gondoltam valami hasznos ajándékra, hogy ne keljen cipelnie a laptopot a kép feltöltésekhez

most a samsung tab, és a lenovo yoga körül nézelődök

de media marktban néztek rám bután...

2016. nov. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!