Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legóbol számítógépház?

Legóbol számítógépház?

Figyelt kérdés

Van egy ötletem, hogy legóbol csinálni számítógépházat, van elég itthon , szoval megtudnám csinálni, és még talán az oldalát is megtudnám csinálni, csak az a kérdés, hogy biztonságos-e?

Megolvadna játék közben? Leéghet?



2016. nov. 24. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ mi van a gépbe :D az én videókártyám 85 fok körül van játék közben, szal nem lenne jó xd amúgy arra gondoltál mit hogyan rögzítesz benne? alaplap, ventik, táp, kábeleket hová rakod, hogy mozatod egybe? macerás sztem
2016. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, macerás. Ha nem ragasztod össze az elemeket akkor nem hinném hogy lenne elég tartása ahhoz hogy ne szakadjon össze egy random pillanatban.


Persze függ a konfigtól is. Egy vén fostalicskát amit nem sajnálnál, megpróbálhatsz beleépíteni egy legóházba, de egy komolyabb, nagyobb tömeggel rendelkező gépet már ne...

2016. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Íme, ha elég ügyes vagy, sikerülhet!


[link]

2016. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!