Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új Lenovo notebookok megbízhat...

Új Lenovo notebookok megbízhatóak? Ha nem, akkor mit válasszak?

Figyelt kérdés

[link]



Ezt a modellt néztem ki. A mondjuk úgy, nem túl jó szervizhálózatról hallottam. Engem inkább a megbízhatóság/tartósság érdekelne.



Ha nem jó a Lenovo, akkor ezen kritériumoknak megfelelő eszközt keresek:

- SSD

- 15.6" FullHD

- jó hűtés, akkuidő

- 200.000 Ft-ig


OP rendszerre nincs szükségem!



2016. nov. 28. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt van ez, elmúlt három éves, semmi baja sincs azóta sem (Lenovo Idaeapad G505). Kaptam telepítésre egy új Lenovo Idaeapad 100-at. Mit mondjak, rémesen fapados a régebbihez képest. Mindkettőn csak Free DOS volt eredetileg. Az újra Windows10 került, alig van rajta fájl,így csili-vili és gyors, de fő gépnek nem jó. Persze ez az olcsó kategória, lehet, hogy vannak sokkal jobbak is.
2016. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt választanám:

[link]

2016. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Remélem ez a széria valamennyit javult, mert ár/érték arányban toronymagasan ez vezet. Media Marktban megnéztem, ott jónak tűnt így elsőre, tapintásra :D



Második kommentelőnek is nagyon köszönöm, de sajnos ez többe kerül, mint amennyit rá tudnék szánni. 13.3"- ból ki van nézve több példány is, de azok elég kicsik és csak végső esetben választanám azokat.

2016. dec. 8. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a Lenovo Ideapad 100-as, amit emlitettem, megadta magát, vinyónak annyi, néhány hónap alatt! NE vegyél Lenovot, rengeteg a kínai gagyi alkatrész bennük, kivéve egyes drágább szériákat.
2016. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel szervízben van, még nem tudtam eladni az újat, a tönkrement HDD-vel (de mindenképpen megszabadulok tőle), vettem olcsón egy rokontól egy 4-5 éves IBM Thinkpad x201 kicsit. Némi portalanítás után kifogástalanul működik, kicsi, de erős (4 GB, i5 proci stb.). Könyvtárazáshoz nagyon jó. De ez még valódi amerikai!
2016. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a lenovo az nem valami. A legjobb laptopok(nem toplista, ezek csak a legjobbak): ASUS, Acer, Apple, Toshiba, Fujitsu(Lifebook A széria), HP, Dell és a Samsung is valamennyire. A Lenovo egy szar kínai gagyi márka. Nekem is az van, és egy évet sem bírt ki elromlás nélkül. Az 1TB-os merevlemez tönkre ment. Persze volt még azon kívül is sok kis probléma is vele, pedig egy 1.7 GHZ-es 4 magos intel core i3 van benne, AMD R5 videókártya,4GB ram, és egy 1TB-os TOSHIBA HDD. Le is szeretném cserélni majd egy ASUS,HP,DELL,TOSHIBA, VAGY egy Fujitsu Lifebook A555-re. Egyébként nem teljesen azt mondom hogy a lenovo ilyen szar meg olyan szar(amúgy de), de ha tényleg olyant akarsz, akkor az lenovo ideapad legyen! A thinkpad szar. Mondjuk az egész lenovo az, de mindegy.
2016. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-5 vagyok. Sajnos tévedsz, a régebbi Lenovo Ideapadok jók, van egy G505-m, ez elmúlt három éves és jó, nem kellett szervízbe vinni. Most telepítem újra.

Az új Lenovo Ideapadok tajvani gagyik!

A Thinkpadok közül a régebbiek örök darabok, még használtan és kicsit sérülten is érdemes megvenni, évekig kifogástalanul működnek. Ez itt van vagy 3-4 éves, x201, Intel Core i5 proci, 4 GB, akkuja is jó. Inkább ez, mint valami új, csilivili vacak, amelyik állandóan a szervízben dekkol.

2016. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!