Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud segíteni? Kitakarít...

Valaki tud segíteni? Kitakarítottam a gépemet leszedtem a processzor ventilátorát ott is kitakarítottam.

Figyelt kérdés
Visszaraktam összeraktam a gépet bekötöttem meg minden elindítom videókártya proci ventilátorok forognak de a monitor nem reagál nemtudom mi van pedig a video karihoz nem is nyúltam valaki help pls!?
2010. ápr. 30. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, leírom, ami eszembe jutott, bár nem tudom segítség lesz, vagy sem... Szóval nálam az volt régebben, hogy a vidi kártya valamiért elcsúszott (bár nem tudom hogy).. Próbáld meg kivenni, és visszatenni.. Fura, de nálam működött.. Valószínűleg a gépház, és az alaplapja túl szorosan van.. Hát, remélem segítettem.
2010. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
semmi:S
2010. ápr. 30. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát... Ha be van kötve a beépített hangszóró... nem sípol?
2010. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem
2010. ápr. 30. 21:06
 5/10 A kérdező kommentje:
vagyis régi gép és sztem nincs
2010. ápr. 30. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Régi gépekben is volt... Hát,

1, ellenőrizd a processzort, hogy a helyén van-e

2, ellenőrizd a ramot, hogy a helyén van-e (ez is okozhatja a fekete képernyőt)

3, ellenőrizd a videókártyát... Egyébként próbáld meg úgy betenni, hogy a gép hátulja fele nyomod.. lehet hogy kb fél milliméterrel arrébb tudod benyomni.. De lehet, hogy elég lesz hozzá. Nálam legalábbis így volt.. Sok sikert!

Jah, és persze nézd meg, hogy helyesen csatlakoztattad-e a monitort ;)

2010. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ohh, most jutott eszembe még egy dolog a teszteléssel.. Ha van beépített (integrált) videó kártyád, akkor vedd ki a külsőt, és próbáld meg arra csatlakoztatni a monitort.. A tapasztalatokból pedig következtetni lehet.
2010. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali

Amd -s procid van ? Remélhetőleg nem sarkaztad le visszarakáskor...

2010. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

intel celeron és sztem már tudom az okát mert mozog a proci

foglalata

2010. máj. 1. 09:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy kis 'kallantyú' (hú, ezt nem tudom szaknéven), azzal vissza kell szorítani a processzort a helyére.. És akkor nem fog mozogni.. De ha megcsináltad, és így is mozog, az már eléggé gond..
2010. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!