Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel gyengébb egy utángyá...

Mennyivel gyengébb egy utángyártott tintapatron?

Figyelt kérdés
Van egy Epson Stylus Office BX300F típusú nyomtatóm. Most esedékes új tintapatront vásárolni. Az eredeti patronok 2500 Ft körül vannak, az utángyártottak pedig 5-600 Ft között mozognak. Mennyivel gagyibb az utángyártott? Mi az oka az ötszörös árkülönbségnek? Érheti-e károsodás a nyomtatót, ha utángyártott patront teszek bele? Mennyivel lesz rosszabb a nyomtatási minőség, ha nem eredeti tintát használok?
2010. ápr. 30. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Noha én HP utángyártottat használok, de semmiféle minőségbeli eltérést nem tapasztaltam.

Viszont ha mégis károsodna a nyomtatód a tinta miatt, akkor a garancia elvész, ugyanis csak eredeti tintával használva érvényes.

2010. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az utángyártott patronnal csak az a gond hogy nem tudod mennyit tesznek bele
2010. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vettem már olyat, ami két nyomtatás után csődöt mondott.
2010. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármilyen lehet egy utángyártott patron. Lehet, hogy csurig töltik neked és maximálisan jó minőségű, lehet, hogy a fele sem lesz benne annak, amit állítanak róla. A minősége is lehet eltérő, az egyik a mai napig megy a párom nyomtatójában, a másik egyszerűen beszáradt 2 hónap nem-használat után. Ki kell tapasztalni a boltokat.
2010. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azért kell gyártósoron készült utángyártott tonert/patront venni, mert - már bocsánat, de - a kínai munkásnak nem érdeke, hogy beleavatkozzon a gyártósor munkájába csak azért, hogy egy kicsivel kevesebb festék legyen a késztermékben..
2011. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!