Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link WR1043ND router...

TP-Link WR1043ND router teljesítményének a felhúzása hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy fent megnevezett routert, az üzletben ajánlották. 5 szobás családi házról van szó, az eladó szerint vígan beszórja az egészet. A szomorú valóság az, hogy 3 fal után leesik a térerő kb 15%-ra, a konyhában (4 fal után) már 0 a térerő! Eddig nekem ez nagy csalódás.



2016. nov. 30. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd a ház közepére. Vagy építs/vegyél hozzá irányított antennát.
2016. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kábelezési korlátok vannak, illetve anyám nem díjazná, ha a gép feletti polcon egy irányított antennarendszer lenne. :)
2016. nov. 30. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam a vályogfal jelentett neki nehézséget. Az eladó srác is mondta, nem biztos benne, hogy elég lesz hozzá. Nem is volt elég, de hozatott hozzá egy nagyobb antennát és az meg is oldotta a problémát.


Illetve lehet kapni jelerősítőt is, de azt nem tudom, hogy ezek mennyire hatékonyak.

2016. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!