Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen (olcsóbb) kamerát és...

Milyen (olcsóbb) kamerát és mikrofont ajánlanátok videók készítéséhez?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanító jellegű videókat készíteni youtube-ra, viszont a felszerelés hozzá nincs meg, vagy nem épp megfelelő.

A következőm van:

Egy Lenovo Laptop, 5 éves, de a kamerája jól működik, viszont nem olyan éles.

Egy LG telefon, ami 8 megapixeles. Képeket egész jókat csinál, viszont videóban már picit elmosódott.


Milyen kamerát/webkamerát és mikrofont ajánlanátok, amik nem drágák, de jó minőségűek? Nyilván nem profi felszerelés kell, mert én sem vagyok profi (se gazdag sajnos).

Vagy van olyan olcsó mikrofon ami ruhára csíptethető?


Minden érdekelne :)



2016. nov. 30. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy draga sport. Meg lehet oldani olcso hardverekkel is de akkor olyan hatast fogsz kelteni mint egy 12 eves a minecraft videoival. Felsobb kategorias logitech kamerat ajanlok, mikrofonnak pedig valami usb-s kondenzátoros mikrofont. Szerintem legalább egy 40-50 ezret be kell fektetni minimum.
2016. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kamera alatt webkamera nem megfelelő? Biztos van olyan, ami nem gagyi.

Egyik youtubozó pl laptoppal meg iphone-val veszi fel a videóit, és vagy nem használ mikrofont, vagy ilyen ruhára csiptethetőt.

2016. nov. 30. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem egy 20ezres microsoft HD webameram van, de meg azzal se csinalnek ilyet. Probald meg a telefonodat facecam megoldassal hasznalni, kicsiben talan jo a minosege.
2016. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent lampakat sem artana venni, egy jo kameranak sincs jo kepe elegendo feny nelkul. Pont hasonlo terveim vannak mont neked, es ugy hogy van egy tukorreflexes canon kameram, meg mindig azt szamoltam hogy tovabbi 90ezerbe fog kerulni. Lampakkal meg greenscreen-nel.
2016. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Róla mondtam, hogy telefonnal vagy laptoppal veszi és ott a mikrofon is:


[link]

2016. nov. 30. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan fokusz van a kepen hogy 100 szazalekig biztos vagyok benne hogy ez nem telefon.
2016. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
laptop se
2016. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!