Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock G10 Routerre csatlakozt...

PcCsaj kérdése:

Asrock G10 Routerre csatlakoztatok külsú HDD-t. Akkor tudok róla filmet nézni SmartTV-ről?

Figyelt kérdés

Vennék egy Asrock G10 Routert és még mielőtt megvenném szeretnék tisztában lenni néhány dologgal, hogy ha én rá csatlakoztatok egy külső Winchestert maximum mekkora mértetűt csatlakoztathatok rá???????


A másik kérdésem pedig:

Ha már rá csatlakoztattam a külső HDD-t, megoldható-e, hogy én arra filmeket másolok, és a SmartTV-vel látni fogom a router HDD-jére rámásolt tartalmakat és le is tudom játszani?? kb mint egy NAS??????



2016. dec. 1. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Sztem ma már nincs nagyon limit a külső HDD méretével kapcsolatban, de valószínűleg akkorát úgy sem fogsz venni ami esetleg kifogna a routeren.

Ha Smart TV-n akarsz filmet nézni akkor a router specifikációjában meg kell nézni hogy támogatva van e a DLNA szerver funkció.

2016. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!