Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangkártya vétel előtt a...

Hangkártya vétel előtt a kettő közül melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Vásároltam nem rég egy laptopot, amihez mindenképpen szeretnék egy jobb minőségű külső hangkártyát is.


Találtam 2 Creative hangkártyát is, de nem igazán tudok dönteni afelől, melyikre érné meg jobban beruházni.

Aki esetleg jobban ért hozzá, szívesen fogadnám a tanácsát.


Az egyik: sound-blaster-x-fi-surround-5-1-pro

Másik: sound-blaster-omni-surround-5-1


Vagy ha van hasonló árkategóriában más is, amit ajánlana, megköszönném!



2016. dec. 1. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1.: sound-blaster-x-fi-surround-5-1-pro

[link]


2.: sound-blaster-omni-surround-5-1

[link]


Nekem is Sound Blaster-em van, sohasem volt velük semmi baj. Az enyém az belső (Sound Blaster X-Fi Titanium HD).


Ezekszerint te is a következő oldalon nézted a hangkártyákat:

[link]


Ha meg már ismerős vagy a fenti oldalon, akkor túl sok választásod nincs, de sokan dicsérik a Xonar-okat is:


[link]


(olvass bele a véleményekbe, sokat segít a döntésben)

2016. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

keresgéltem mindenhol és 3.-ént pont én is egy ASUS-t néztem azon belül a Xonar U7-et, amely majdnem hasonló árban van és garantált minőség.


A Soundblaster oldalán most a felsoroltjaim közül mind kettőre féláras akció van, úgyhogy érdemes még ma lecsapni rá!:)

2016. dec. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!