Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelenthet itt a "High...

Mit jelenthet itt a "High Speed SSD"?

Figyelt kérdés

Laptopot nézek, és kifejezetten jó árban találtam egy Acer szériát, több verzióban. Ezt néztem ki:


[link]


Nekem gyanúsan olcsó. És fura, hogy a sorozat egyes laptopjaiban 96 GB-os sima SSD-ként megnevezett meghajtó van, ebben "high speed".

Itt a többi:

[link]


Tényleg létezik, hogy ez így csak ennyibe kerül, vagy esetleg ez a "high speed" megjelölés igazából egy hibrid merevlemezt takar? Vagy valami nagyon bóvli márkája lehet, azért csak ennyi?



#HDD #Acer #SSD #hibrid #high speed ssd
2016. dec. 1. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

én nem látok itt ilyet.


se itt

[link]


Szóval SSHD nem nagyon lehet, viszont van 275 GB-os ssd, pl :

[link]

2016. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak ez nekem nagyon furcsa, hogy egyszerűen minden okés ebben a laptopban és ennyi az ára. Én ilyen specifikációkkal rendelkező gépet leginkább egy 50-essel drágábban látok más márkáknál. Ezért gyanakodok rá, hogy itt valami sántít és bővebb infók nélkül nekem az SSD tűnik a ludasnak, de majd kiderül.
2016. dec. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!