Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 usb 3. 0. működni fog?

Xbox 360 usb 3. 0. működni fog?

Figyelt kérdés
sziasztok. szeretnék venni egy samsung fit 32 gb usb 3.0 pendrive-ot es azon csak a gta 5 lenne. arra lennék kíváncsi , hogy az xbox 360 kompatibilis-e usb 3.0-ás pendriveokkal? válaszokat előre is köszi :)

2016. dec. 3. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

kb 2009 -ig gyártottak xbox 360 -at azt hiszem és akkor még nem volt usb 3.0 de lehet hogy volt nem tudom !!

Viszont maga a pendrive vissza felé is kompatibilis tehát ha te 3.0 -és pendrive-ot veszel ugyan úgy fel fogja ismerni csak éppen nem 3.0 -ás ha nem 2.0 -ás sebességen fog venni sok jelentősége nincs a te esetedben .

2016. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2016. dec. 3. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Az USB azon ritka csatlakozók egyike, hogy mindegyik normál USB (1-2-3) kompatibilis mindegyikkel, de csak olyan gyors lesz amilyen gyors a leglassabb résztvevője. Tehát egy USB2.0ás X360 (az van mindegyikben) és USB3.0ás pendrive-al olyan gyorsan másol / olvas mintha mind a kettő USB2 lenne.


Én egy 16GBos Sony 3.0ás pendriveról játszottam a GTAVt és tökéletesen ment.

2016. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!