Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért Nincs A Huawei P8 Lite...

Miért Nincs A Huawei P8 Lite ALE-L21C150B205-re Frissítés?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 17:06
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Itt sokkal nagyobb eséllyel tudják a helyes választ:

[link]


Én is kérdeztem már tőlük párszor ezt-azt, és mindig nagyon segítőkészek voltak.

2016. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a Huawei amint kiad egy új felső kategóriás mobilt, a többit lesz*rja. Mindegy, hogy azon is jól futna akár az android új verziója, vagy akár kiküszöbölni egy apróbb hibát. Nekem azóta is azt írja a telefonom a "Minialkalmazások" helyett, hogy "Minialkamzások". Ezt fél perc se lenne kijavítani és több típusú huaweiben is láttam már.
2016. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Az első P8 Lite -ot pl Andriod 5 -el adta ki. De utána kiadta rá az Andriod 6 -ot. Szóval annyira azért nem lehet rá panasz. Sok gyártó még ennyit sem tesz meg.
2016. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen De A ALE-L21C150B205 Ra Nem Találtam Sehol Frissítést. Be Írtam A Google Ba Hogy : Huawei P8 Lite ALE-L21C150B205 És Nem Adott Ki Semmit Ami Evvel A Verzióhoz Kapcsolódik . Rájuk Írtam FB-n 2x Is De Semmi .
2016. dec. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!